4U - forum dla nastolatek

Tylko dla dziewczyn, tylko dla ciebie


#1 2014-12-15 13:03:21

servitut

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-07
Posty: 8
Punktów :   

skóra, fura i komóra ...

W polskich filmach do niedawna był kreowany obraz osoby z klasy średniej - dresiarza - żołnierza mafii co to u niego skóra, fura i komóra .... Niestety to ciągle wzorzec dla wielu młodych ludzi z rejonów głosujących za IV RP. Mam takiego kuzyna, może nie żołnierza mafii, bo jedyne co tam do tej pory dało się robić to ściąganie papierosów i alkoholu bez akcyzy, lub tańszego paliwa z Ukrainy. W każdym razie kuzyn zdobył się na wyjazd do Niemiec i przywiózł sobie pierwsze we wsi BMW. Chyba jest od niego młodsze, no jest sprawne. Pierwszą rzeczą jaką sobie kupił do nowego auta to trampki, a w zasadzie halówki ze znaczkiem BMW i Pumy. Zaraz pokazał mi gdzie je kupił http://www.motocyklowy.pl/ . Znalazłem stronę amerykańską wyrobów  Puma BMW Motorsport . Nawet znalazłem buty dla siebie Ferrari Caro Lo Leather w kolorze brązowym. Mniej przypominają buty dla dresa.

Offline

 

#2 2016-01-20 20:54:10

punk

Użytkownik

Zarejestrowany: 2015-07-21
Posty: 12
Punktów :   

Re: skóra, fura i komóra ...

Jeżeli interesują Cię nowości, to sprawdź sobie nowe modele trampek Converse, niektóre są na przykład z zamszu i są też różne wielokolorowe, na pewno jeszcze mało kto je ma

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plprzerabianie zdjęć niepełnosprawni nad morzem Pierścionki z brylantami