4U - forum dla nastolatek

Tylko dla dziewczyn, tylko dla ciebie


#1 2011-03-23 21:02:51

Czytajka ;)

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-23
Posty: 8
Punktów :   

Żele,kremy... :)

Kilka pytań...
1.Jakim żelem się myjecie  ?
2.Czy zawsze po kąpieli używacie balsamu ?
3.Jaką pastą myjecie zęby ?
Oraz ;
-Jak wygląda wasza ,,toaletka'' rano ?
-A jak wieczorkiem ? Włącznie z kąpielą

Offline

 

#2 2011-03-24 15:12:37

memory

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-21
Posty: 22
Punktów :   

Re: Żele,kremy... :)

1. Ja myję się takim żelem o zapachu miodowym .
2. Ja nie zawsze .
3. Blendamed
-no to tak wstaje rano , biorę ciuchy do łazienki , najpierw myje oczy , twarz itp. później pod paszkami po nocy śmierdzi później biorę dezodorantem i czesze włoski. No i później się ubieram .A po śniadaniu ząbki
- wieczorkiem to wiadomo pod pachami , trzeba zmyć dezodorant i pozbyć się tego smrodku potem giry , i co 2 dni włoski . A i na koniec zęby . a to wszystko pod prysznicem


I <3 dance !
Evanescence <3

Offline

 

#3 2011-03-24 18:03:02

 Infinity

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 104
Punktów :   

Re: Żele,kremy... :)

1. Żelem Palmolive mango (mniam!) lub Nivea Angelstar malinowym (mam też z tego dezodorant, dość dobry)
2. Niezawsze, dość rzadko Wolę mleczko do ciała jeśli już...
3. Colgate Advanced Whitening
Jak wygląda moja toaletka rano?
Wstaję z trudem xdd biorę ciuchy, idę do łazienki, krótki prysznic, ubieram się, myję twarz (żel, tonik, bla bla bla...), kremuję się, czeszę się, zakładam soczewki, maluję i używam takiego "roll-on" z Garniera pod oczy (mam straszne cienie o.O)
Wieczorem jeśli mam ochotę to robię sobie pedicure, biorę taki masażer do stóp i oglądam tv lub jestem na kompie, zdejmuję soczewki, biorę prysznic (nie kąpię się, nienawidzę się kąpać, to wg mnie strata czasu i obrzydliwe, moczyć się we własnym pocie ostatni raz kąpałam się w czerwcu ;D), myję włosy (codziennie albo jak mi się nie chce to co 2 dni ), kremuję się, używam mleczka, i - jeżeli coś pozostanie po prysznicu - zmywam makijaż. Wolę to robić po prysznicu, bo odparowuje lub zmywa się wodą, co jest zdrowsze od jakiejś tam chemii... dalej - myję twarz, tonizuję, robię sobie maseczkę (co 2 dni), suszę włosy A najwyżej potem maluję paznokcie u rąk itp...


...ale humor zawsze mam dobry

Offline

 

#4 2011-03-25 20:37:20

lol ; )

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-23
Posty: 11
Punktów :   

Re: Żele,kremy... :)

1.FA z kokosu (ale bardziej wole z truskawki) ; p
2. Mhm to jest naważniejszee taki balsam oczyszczający a nazywa się em Temps Majeur YSL jest zajebisty ; p
3.I myje pasą elmex

Moja toaletka rano :
Wstaje ide do łazienki myje buzie i ząbki. Ide do pokoju ubieram sie potem podchodze do lusterka i tak : nakładam podkłam (leciutko żeby zamaskował mojego ptyszcza xd ) na to puder. Natępnie maluje oczy kredką i lekko tuszem potem maluje paznokcie (fioletowym lub bezbardwnym) i odbieram od mamy 2 śniadanie śniadanie i ide do szkoły.

Toaletka wieczorana :
Zmywam make up ide pod prysznic a potem do dżakuzi i ogklądam przy tym telewizor. Potem nakładam maseczke z ogórków (lub inne zależy od dnia= jem kolacje mzje ybkai i ide spa ł =

Offline

 

#5 2011-03-25 20:57:24

Maatyla

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 54
Punktów :   

Re: Żele,kremy... :)

Hej;D
Moja toaleta porannaa wyglada tak;
Wstaje rano (pól godziny;p), ide do łazienki, myje oczy, buzie, zabki;p
Perfumuje sie, smaruje dezodorantem (Adidas zielony). Ubieram sie, czesze i tyle;p

Wieczorem wchodzę pod prysznic, myje sie zelem do ciała (nivea albo fa waniliowe),  myje włosy (pantene, albo timotei Moj ulubiony wieloowocowy i ogorkowy;D). Myje zęby,  a co do balsamu to ja moje ciało pielegnuje lipolanem, aqalanem lub humektanem, hydrolanem
Z firmy Orion Phramy są świetne!!

No i to chyba tyle;D

Offline

 

#6 2012-10-25 15:38:32

anakra8

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-11
Posty: 10
Punktów :   

Re: Żele,kremy... :)

Ja używam żeli od kosmetyki Avon makijaż

Offline

 

#7 2012-11-27 16:42:06

marcel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-26
Posty: 21
Punktów :   

Re: Żele,kremy... :)

Jak kosmetyki to tylko AVON.

Offline

 

#8 2013-02-25 19:51:15

cosm-test

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-25
Posty: 2
Punktów :   

Re: Żele,kremy... :)

Poszukujemy testerek kosmetyków. Zgłoś chęć dokonania testu kosmetyków i ich opiniowania. Kosmetyki dla Ciebie gratis! Zgłoszenia proszę przysyłac na adres e-mail: cosm-test@o2.pl Podaj tylko imię, wiek i zainteresowania, my przyślemy Ci więcej szczegółów.

Offline

 

#9 2013-12-13 23:28:05

robin

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-10-26
Posty: 11
Punktów :   

Re: Żele,kremy... :)

Ja nie miałam okazji używać kosmetyków z Avonu. Teraz używam żelu z Garniera, ten niebieski, linia czysta skóra, zresztą tutaj macie go do zlustrowania. Rewelacyjnie nawilża i mam wrażenie, że na twarzy jest z każdym dniem mniej niedoskonałości. No i ten zapach ogórka! Cudo!

Offline

 

#10 2014-03-09 00:01:14

 justyna_94

Nowy użytkownik

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2014-03-08
Posty: 4
Punktów :   
WWW

Re: Żele,kremy... :)

Najlepszy żel to z firmy Garnier pod prysznic zabieram Nivea Happy a pasta to oczywiście Colgate:)


Mój ulubiony gabinet kosmetyczny w Lublinie www.idealmed.com.pl

Offline

 

#11 2014-08-18 15:04:46

iwona900

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-08-18
Posty: 3
Punktów :   

Re: Żele,kremy... :)

balsamu używamy codziennie, to bardzo ważne żeby o nim pamiętać

Offline

 

#12 2014-10-01 12:27:31

karollina

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-09-03
Posty: 5
Punktów :   

Re: Żele,kremy... :)

No więc zawsze rano biorę prysznić, mleczko kakaowe z Ziaja, uwielbiam;) oraz balsam do ciała też z Ziaja natomiast pastę do zębów zmieniam często ponieważ mam problemy z dziąsłami. pozdrawiam:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace hilding forum fishingsuperstars torby papierowe z nadrukiem Piła