4U - forum dla nastolatek

Tylko dla dziewczyn, tylko dla ciebie

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2011-03-21 20:32:58

memory

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-21
Posty: 22
Punktów :   

Re: Odpisujcie:p

Co do "przyjaciółek" to mam taką jedną , z którą znamy się ok. 8 lat . I było tak od zerówki do 3 kl. była super , normalnie przyjaciółka jaką można było sobie wtedy wymarzyć . Odwiedzała cię , bawiła się z tobą itp. Aż tu nagle w 4 kl. bam ! Za kumplowała się z klasową dzi.wką (sorki za wyrażenie ale tak jest ) ! No i normalnie przyjaciółeczki jak z obrazka! Przerwy razem , razem siedzą itp. , a ja co ? Ja na drugi a nawet 3 plan. I tylko przyjaciółka typu " bo mnie nie było w szkole to ty mi daj lekcje ,bo ty moja przyjaciółka"! Normalnie masakra! I tak jest do tej pory ! I jeszcze doszła do tego druga koleżanka i jest " święta trójca" ! Kingusia , Agusia i Anusia rządzą ! A ja mam swoją wspaniałą 7 ! (razem ze mną ) Przerwy razem itp. No a moja przyjaźń z Agą (według niej) nadal się trzyma ! Siedzę z nią w ławce i na lekcji jak ona nie ma pracy domowej to Marta daj ( tak mam na imię ; ) ) , ale jak Marta chce to nie bo nie wolno ściągać ! Masakra !
Jeszcze będę miała przerąbane bo Anka z Agusią jadą ze mną na wakacje ! Niby ładnie , pięknie , bo we trzy znamy się będzie git itp. ale ja wiem ,że będę przyjaciółką na drugim planie !
Dziewczyny ,pomóżcie mi ! CO ja mam robić ?! ;( Na wakacje to mogę w inne miejsce jechać , ale co zrobić z naszą " przyjaźnią"?! A i jeszcze dodam ,że raczej trudno mi ją będzie zakończyć , bo ona ma takiego ojca ,że szkoda gadać !!
Sorki za długaśnego posta ;P


I <3 dance !
Evanescence <3

Offline

 

#17 2011-03-22 15:08:22

 Phoebe_

Użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 69
Punktów :   

Re: Odpisujcie:p

naprawde lepiej będzie jak to zakończysz


'La Dolce Vita!' - Życie jest piękne! 

Offline

 

#18 2011-03-22 15:21:34

memory

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-21
Posty: 22
Punktów :   

Re: Odpisujcie:p

tyylko jakbyś znała jej ojca to wolałabyś to przecierpieć !
on mnie traktuje jak koleżankę , a jest ode mnie o ok. 30 lat starszy ! i weź to przecierp !


I <3 dance !
Evanescence <3

Offline

 

#19 2011-03-22 17:58:17

 Phoebe_

Użytkownik

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 69
Punktów :   

Re: Odpisujcie:p

a miałby do ciebie jakieś wonty ? napisz dokładniej


'La Dolce Vita!' - Życie jest piękne! 

Offline

 

#20 2011-03-22 18:01:47

 Infinity

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 104
Punktów :   

Re: Odpisujcie:p

Też miałam tak że byłam spychana na daleki plan... Po prostu pójdź do tego ojca i mu powiedz "Nie chcę urazić pana ani pana córki, ale nie mam zamiaru już dalej się przyjaźnić z Agatą". I po prostu odejdź, a jak spyta dlaczego, to powiedz że Agata znalazła sobie lepsze towarzystwo.
Kropka.
:]


...ale humor zawsze mam dobry

Offline

 

#21 2011-03-23 13:11:27

memory

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-21
Posty: 22
Punktów :   

Re: Odpisujcie:p

Wiesz mi tak się nie da !
On po prostu ,traktuje mnie jak własną córkę , i wiem ,że tej "przyjaźni" nie da się tak łatwo zakończyć !
Na NK pisze do mnie np . coś takiego : "Kiedy odwiedzisz Agusię ,w końcu jesteście przyjaciółkami ! A jeśli nie będziesz chciała się już dłużej przyjaźnić , to bardzo nieładnie postąpisz !" lub coś w tym stylu . I jak do niej przychodzę to ja chcę z nią pogadać , to jej ojciec włazi nam do pokoju i od razu coś gada !


I <3 dance !
Evanescence <3

Offline

 

#22 2011-03-23 17:25:25

 Infinity

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2011-03-18
Posty: 104
Punktów :   

Re: Odpisujcie:p

No to powiedz jej że trudno, najwyżej postąpisz nieładnie :] Ja jak widzę jakiegoś upierdliwego rodzica to mówię różne chamskie rzeczy prosto w twarz Np raz na obozie zrobiłyśmy młodszym koleżankom z pokoju kawał, potem przyszła jednej z nich mama, a ja do niej "Pani zachowanie i ton w stosunku do mnie są niedopuszczalne, więc opuszczam ten lokal tymczasowo." i wyszłam xdd Wróciłam kilka godzin później i już ich nie było ;D


...ale humor zawsze mam dobry

Offline

 

#23 2011-03-23 18:41:50

lol ; )

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-03-23
Posty: 11
Punktów :   

Re: Odpisujcie:p

dzisiaj rzuciłam mojego chłopaka ! jestem w rozbitcee !!

Offline

 

#24 2012-10-25 11:17:34

ula.maka

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-10-25
Posty: 15
Punktów :   

Re: Odpisujcie:p

Generalnie jak tak nie raz czytam o naszych "problemach" to płakać mi się chce:) Polecam serwis gochat fajny nowy portal na którym można anonimowo oglądać śmieszne zdjęcia i filmiki

Offline

 

#25 2012-11-03 18:17:50

niunia17

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-02
Posty: 7
Punktów :   

Re: Odpisujcie:p

chłopak , przyjaciele ..... ;-(

Offline

 

#26 2012-11-18 17:23:39

Paulla.ni16

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-18
Posty: 1
Punktów :   

Re: Odpisujcie:p

Nie wiem czy jest ktoś mi w stanie pomóc, ale mam straszne problemy z chłopakiem, jesteśmy razem co prawda od roku, teraz nie mam wyjścia jest uwiązana do niego, ale ja sama nie wiem czy go kocham, mieszka ponad 100 km ode mnie zawsze co tydzień przyjeżdżał tera nagle stwierdził,że przyjedzie za 3 tyg, zrobił się strasznie oziębły w stosunku do mnie. on mnie zdradza czy co???  dodam, że no niestety zaszłam z nim w ciąże, czy to może przez to,ale chce o tym z kimś chociaż popisać.

Offline

 

#27 2012-11-21 16:58:39

magda26

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-20
Posty: 21
Punktów :   

Re: Odpisujcie:p

Porozmawiaj z rodzcami o tym? jaki masz kontakt  z rodzicami?

Offline

 

#28 2012-11-27 16:21:52

marcel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-26
Posty: 21
Punktów :   

Re: Odpisujcie:p

Ostatnio nie mam chłopaka a bardzo bym chciała mieć tak jak moje pozostałe kumpele.

Offline

 

#29 2013-04-20 09:56:00

uncton

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-20
Posty: 3
Punktów :   

Re: Odpisujcie:p

Jak obserwuję kolegów ze szkoły to podejrzewam, że największym ich dylematem jest to jak wcisnąć się w rurki oraz jak uniknąć zniszczenia fryzury przez wiatr

Offline

 

#30 2014-07-14 11:00:01

Ala_T

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-14
Posty: 1
Punktów :   

Re: Odpisujcie:p

Cześć! Ja miałam podobne problemy i długo szukałam skutecznego rozwiązania na moją kieszeń. Niestety tradycyjna wizyta u psychologa jest bardzo droga, a należy brać pod uwagę, że jedna taka sesja nie wystarczy. Wtedy natknęłam się na serwis SpokójDucha.pl. Zrobiłam test, otrzymałam darmową poradę w formie wideo! Polecili mi też lekturę dla osób o podobnym problemie do mojego, naprawdę niedrogiego specjalistę z mojego województwa oraz e-kurs, dzięki któremu zupełnie zmieniłam moje nastawienie do spraw, które mnie dręczyły Polecam wszystkim serdecznie!

"Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego z Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dotacje na innowacje - Inwestujemy w waszą przyszłość."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plmaterace hilding forum fishingsuperstars torby papierowe z nadrukiem Piła