4U - forum dla nastolatek

Tylko dla dziewczyn, tylko dla ciebie


#1 2014-09-08 22:28:24

servitut

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-07
Posty: 8
Punktów :   

Opieka nad noworodkiem

Cześć wszystkim. Mam do Was takie pytanie, szczególnie do mam, jeśli takie są na forum. Skąd czerpałyście wiedze na temat opieki nad noworodkiem? Moja siostra niedługo będzie rodzić i chciałam jej kupić w prezencie z okazji rozwiązania jakąś książkę o opiece, ale ona podeszła do tego bardzo sceptycznie. Pokazała mi ta stronę http://www.osesek.pl/zdrowie-i-pielegna … rodek.html i wiele innych i faktycznie jest tam całe kompendium wiedzy. Czy ktoś w ogóle jeszcze korzysta z książek na taki temat? A może jednak to jest dobry pomysł, bo np. młoda mam nie zawsze może przeglądać strony, a książkę i owszem (chociaż czuję że chyba się mylę, są przecież tablety, smartfony...). No nie ważne. Co o tym uważacie? I z czego same korzystacie?

Offline

 

#2 2014-12-02 11:44:10

elka

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-12-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: Opieka nad noworodkiem

Oczywiście że mamy nadal korzystają z książek - bo w jednymi miejscu możemy mieć sprawdzoną, rzetelną wiedzę, a wiadomo jak to bywa z portalami rozmaitymi. Według mnie warto, zwłaszcza jeśli lubi książki.


A może na podłogę mozaika?

Offline

 

#3 2015-01-12 14:34:29

MałaMi

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2015-01-12
Posty: 4
Punktów :   

Re: Opieka nad noworodkiem

Ja wolę mieć wszystko na papierze i zawsze pod ręką - ale każdy ma inaczej w tej kwestii, więc musisz po prostu dopytać.


Soczewki kolorowe odmienią Twoje spojrzenie!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfishingsuperstars materace hilding Szkolenia zamknięte