4U - forum dla nastolatek

Tylko dla dziewczyn, tylko dla ciebie


  • Index
  •  » Nowe forum
  •  » Jeśli chcesz sobie dorobić do kieszonkowego - wejdź i poczytaj

#1 2013-02-02 14:46:13

Avenise

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-02
Posty: 1
Punktów :   

Jeśli chcesz sobie dorobić do kieszonkowego - wejdź i poczytaj

Ludzie! Chcielibyście dorobić sobie do kieszonkowego ? Z pewnością u wielu odpowiedź będzie twierdząca.Każdemu przecież przyda się parę dodatkowych groszy na rożne drobiazgi.Niektórych z pewnością odrzuci taki długi post, jednak poświęcając kilkanaście minut na przeczytanie go masz szansę na zarobek, aczkolwiek niewielki, ale przecież nie jest to żadna praca fizyczna, więc czemu nie skorzystać ?
Opiszę Wam stronę, na której możecie zarobić. Być może niektórzy zetknęli się już z podobną stroną, jednak dla tych, którzy nie wiedzą, o co chodzi, postaram się wszystko dokładnie wyjaśnić.

Pieniądze zarabiamy przez program nazywany surfbarem. Wyświetla on reklamy, za które dostajemy punkty, które następnie przeliczane są na pieniądze.Ten programik jest malutki, nie zajmuje dużo miejsca i można spokojnie zarabiać, nawet jeśli się nie jest w danej chwili przy komputerze.

Czego potrzebujemy, by zacząć zarabiać ?
- odrobiny chęci, zaangażowania oraz czasu
- konta emailowego (Gmail,WP,Onet)
- konta w banku internetowym (PayPal) do przelania zgromadzonych pieniędzy; napiszę o nim w dalszej części postu

TenDollars2Surf - tak nazywa się ta strona
Jest to stosunkowo nowa strona tego typu, jednakże posiada już ponad 14 tysięcy użytkowników i wypłaconych już 711$.Być może ktoś już słyszał o stronie 20dollars2surf, ten serwis jest konkurencją dla tej strony.Jednakże 20dollars2surf nie wypłaca już pieniędzy.Potwierdzeniem wypłacalności TenDollars2Surf są oczywiście najświeższe dowody wypłat:
http://www.tendollars2surf.com/Public/U … 964916.jpg
http://www.tendollars2surf.com/Public/U … 320797.JPG
http://www.tendollars2surf.com/Public/U … 073343.jpg
http://www.tendollars2surf.com/Public/U … 017240.jpg

Informacje:
- minimum do wypłaty:10$=mniej więcej 30 zł
- wypłata na PayPal
- nie sprawdza obecności przy komputerze, więc możemy program mieć włączony przez cały czas, nawet gdy nie pracujemy aktualnie na komputerze
- z programiku możemy maksymalnie zdobyć 15000 punktów na miesiąc
- przelicznik:0.10$ za 1000 pkt
- za minutę oglądania reklamy dostajemy 0.8 punkta, czyli w godzinę możemy uzbierać 48 punktów
- dodatkowo,jeśli ktoś będzie czasem spoglądał na reklamy, ujrzy bonus w postaci płatnej dodatkowo reklamy,którą trzeba kliknąć i pozostać na niej przez 60 sekund; dodam,że takie bonusy pojawiają się często i nie wliczają się w limit punktów (czyli można uzbierać 15000 punktów za wyświetlane reklamy + dodatkowo to,co uda nam się kliknąć)

Rejestracja:
1.Wchodzimy na stronę: LINK

2.Zobaczymy 4 kolorowe okienka, klikamy na niebieski z napisem:Sign up for TenDollars2Surf.

3.Wypełniamy formularz odpowiednimi danymi:
*Username: - twój pseudonim, nick
*Password: - hasło
*Confirm Password: - powtórz hasło
*Your Email: - twój adres e-mail
*First Name: - imię (można zmyślić)
*Last Name: - nazwisko (można zmyślić)
*Address: - adres zamieszkania (można zmyślić)
*Zipcode: - kod pocztowy (można zmyślić)
*City: - miejscowość (można zmyślić)
*Region: - wybierasz N/A , gdyż nie ma tam województw polskich
*Country: - kraj
*Refer(If any)/u] - proszę o pozostawienie jusia567, jest to identyfikator osoby polecającej Wam tą stronę, czyli mój

4.Klikamy Submit.Co ciekawe, nie musimy otwierać poczty,by klikać w link aktywacyjny,on po prostu nie przychodzi.Możemy od razu zalogować się na nasze konto.

Logowanie się na konto i jego obsługa:
1.Po wejściu na stronę wchodzimy w sekcję My Account.

2.Wypełniamy odpowiednio pola:
[u]*Username
- nick
*Password - hasło
I klikamy Signin.

Po zalogowaniu się widzimy tabelkę, jest to nasza statystyka punktów i zarobków.Objaśnię niektóre pojęcia:
*Credits Earned This Month - punkty zarobione w tym miesiącu
*Lifetime Credits Earned - punkty zarobione od początku korzystania z serwisu
*Cash Balance - nasze zarobki
*Total Cashout - ilość pieniędzy,które wypłaciliśmy od początku korzystania z serwisu
*Total Referrals - liczba poleconych; o poleconych napiszę w dalszej części postu
*Membership Type - typ konta

Po prawej stronie również jest tabelka, objaśnię ważniejsze rzeczy:
*Statistic - statystyka
*Profile - nasz profil; możemy tu edytować dane, zmienić hasło
*Upgrade - tu możemy ulepszyć nasze konto, by zarabiać więcej punktów za wyświetlane reklamy
*Cashout - tutaj zlecamy naszą wypłatę
*Download CashBar - tutaj pobieramy program do reklam
*Promote - tutaj znajduje się nasz link polecający,który możemy wysłać znajomym
*Referrals - nasi poleceni
*Sign Out - wylogowanie się z serwisu

Pobieranie programu do wyświetlania reklam:
1.Po zalogowaniu się do swojego konta wchodzimy w sekcję Download CashBar.

2.Klikamy zielony napis: Download.

3.Po pobraniu pliku na dysk instalujemy go według wskazówek na ekranie.

4.Przy pierwszym uruchomieniu jesteśmy poproszeni o wpisanie w białe pola naszego nicka i hasła; później nie będzie potrzeby tego robić.

UWAGA:Jeśli chcemy przesunąć nasz program,klikamy na znak minusa i przeciągamy w dowolne miejsce.

Zarabianie:
Zarabiać punkty możemy na 2 sposoby:
-posiadać włączony program wyświetlający reklamy
-spoglądać czasem na ten program, czasem będzie się pojawiać napis na nim napis: PTC AD (10,15 lub 20 credits) Należy szybko na niego kliknąć i pozostać na stronie 60 sekund, a punkty zostaną dodane do naszego konta.

Poleceni:
Polecony jest to nikt inny, tylko nasz znajomy, którego zaprosimy, wysyłając mu nasz link polecający (znajduje się on w sekcji Promote).Dzięki poleconym możemy również zarabiać.Dostajemy 10% wartości ich zarobków.Czyli jeśli nasz znajomy zarobi przykładowo 15000 punktów, my dostajemy dodatkowo 1500 punktów.Fajnie, nie ? Tak więc jeśli spodoba Wam się ten sposób zarabiania, polecajcie ten sposób swoim znajomym.Niech oni też sobie zarobią.

Jest 5 poziomów poleconych.Znaczy to tyle co:
1 poziom - osoby,które zapisały się bezpośrednio z twojego linku
2 poziom - osoby,które zapisały się bezpośrednio z linku osoby z poziomu 1
3 poziom - osoby,które zapisały się bezpośrednio z linku osoby z poziomu 2
4 poziom - osoby,które zapisały się bezpośrednio z linku osoby z poziomu 3
5 poziom - osoby,które zapisały się bezpośrednio z linku osoby z poziomu 4
Tak więc polecanie naszego linku jest opłacalne.
Dziękuję wszystkim,którzy zarejestrują się z mojego linku, Wy nic na tym nie stracicie, a mnie pomożecie zdobyć więcej punktów

Bank internetowy
Na koniec powiem parę słów o tym banku.Jest to coś w rodzaju zwykłego internetowego konta, jak np. ING, PKO itd.Dzięki posiadaniu konta w takim banku mamy możliwość odebrania zarobionych przez nas pieniędzy na powyższej stronce.Polecam posiadanie konta PayPal, ponieważ TenDollars2Surf wypłaca właśnie na to konto.Rejestracja jest łatwa i po polsku, oto LINK 
Jeśli nie macie jeszcze 18 lat, to nic nie szkodzi, możecie założyć konto na swoich rodziców, bez obaw, nie przychodzą żadne listy ani weryfikacje. Ja też nie mam jeszcze 18 lat, i mam konto na moją mamę.Oczywiście, nie musicie od razu zakładać konta, możecie sobie spokojnie zarabiać aż do uzyskania minimum, a potem założyć konto i zlecić wypłatę.

I to by było na tyle, mam nadzieję, że udało mi się wszystko dokładnie wyjaśnić.Jeśli jednak ktoś miałby jakieś problemy lub pytania, niech pisze na GG: 41478162, postaram się odpowiedzieć na wasze pytania.Piszcie nawet jeśli jestem niedostępna.No i życzę wszystkim udanych zarobków

Offline

 
  • Index
  •  » Nowe forum
  •  » Jeśli chcesz sobie dorobić do kieszonkowego - wejdź i poczytaj

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plfishingsuperstars materace hilding Szkolenia zamknięte